Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): "Kväll Stockholm", signerad och daterad Bertel Nordström 1930, olja på duk, 54x45 cm
Dukskador, dukhål
738340
2020-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här