Bertel Bertel-Nordström Stockholm

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): "Kväll Stockholm", signerad och daterad Bertel Nordström 1930, olja på duk, 54x45 cm

Dukskador, dukhål

738340

2020-02-17