Byrå 1700-tal senbarock

Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, fanerad med valnöt och valnötsrot, 1700-talets första hälft, senbarock, 7 lådor, beslag i förgylld brons, höjd ca 82, 104x63 cm

Skador, sprickor, lösa delar, fanerbortfall, ett draghandtag saknas

738344

2020-02-19