Byrå 1700-tal senbarock
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, fanerad med valnöt och valnötsrot, 1700-talets första hälft, senbarock, 7 lådor, beslag i förgylld brons, höjd ca 82, 104x63 cm
Skador, sprickor, lösa delar, fanerbortfall, ett draghandtag saknas
738344
2020-02-19