Skedar 17/1800-tal

Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal
Skedar 17/1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKEDAR, 13 st., silver, 17/1800-tal, bl.a. Lemon Uppsla, Sesman Arboga, Lars Lundström Söderhamn, Lars Eriksson Stabaeus Stockhol, längd ca 19-22 cm, vikt ca 500 g

Slitage, gravyrer, bucklor, en med skada

738352

2020-02-19