Skedar 17/1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKEDAR, 13 st., silver, 17/1800-tal, bl.a. Lemon Uppsla, Sesman Arboga, Lars Lundström Söderhamn, Lars Eriksson Stabaeus Stockhol, längd ca 19-22 cm, vikt ca 500 g
Slitage, gravyrer, bucklor, en med skada
738352
2020-02-19