Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Arbetande sällskap, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 59x86 cm

738357

2020-02-20