Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CAFÉBORD, 2000-tal, stomme i gjutjärn, skiva i marmorkomposit, fyrdelad pelarfot, bemålad i svart, höjd ca 75, 70x70 cm
Minfre repor i skivan
738366
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här