Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN, byrå, för Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérad i mahogny, mässingsbeslag, etikettmärkt, höjd 75, 60x40 cm
Bruksslitage
738378
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här