David Rosén byrå NK

David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK
David Rosén byrå NK

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÉN, byrå, för Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérad i mahogny, mässingsbeslag, etikettmärkt, höjd 75, 60x40 cm

Bruksslitage

738378

2020-02-22