Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

5 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, signerad E.H. Mantel, olja på duk, ca 99x163 cm

738383

2020-02-22