Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, s.k malmkrona, barockstil, 1900-talets första hälft, sex armar, , lösa armar och reflektorer, diameter ca 60, höjd ca 70 cm exkl kedja
Lös krok medföljer
Slitage, anlupen
738385
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här