Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, s.k malmkrona, barockstil, 1900-talets första hälft, sex armar, , lösa armar och reflektorer, diameter ca 60, höjd ca 70 cm exkl kedja

Lös krok medföljer

Slitage, anlupen

738385

2020-02-22