Sten Gunnar Thelander oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEN GUNNAR THELANDER (1916-1992): Fiskare, signerad och daterad 1937, olja på duk, 295x122 cm

Fläckar, smuts och färgbortfall, spår av ram med mindre skador i kanterna, spikhål.

738387

2020-02-18