Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEN GUNNAR THELANDER (1916-1992): Fiskare, signerad och daterad 1937, olja på duk, 295x122 cm
Fläckar, smuts och färgbortfall, spår av ram med mindre skador i kanterna, spikhål.
738387
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här