Johan Peter Molin akvarell

Johan Peter Molin akvarell
Johan Peter Molin akvarell
Johan Peter Molin akvarell
Johan Peter Molin akvarell
Johan Peter Molin akvarell
Johan Peter Molin akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN PETER MOLIN (1814-1873): Lantarbetare, signerad JP Molin, akvarell, ca 23x14 cm

738388

2020-02-18