Kopia efter äldre förlaga

Kopia efter äldre förlaga
Kopia efter äldre förlaga
Kopia efter äldre förlaga
Kopia efter äldre förlaga
Kopia efter äldre förlaga
Kopia efter äldre förlaga

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av kyrkoherden Johannes Vultejus, monogramsignerad, olja på duk, ca 79x64 cm

738391

2020-02-18