Hans Andreas Dahl oljemålning

Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS ANDREAS DAHL (1881-1919): Fjällandskap, signerad Hans Dahl, olja på pannå, ca 30x54 cm

738392

2020-02-18