Gunnar Svenson oljemålning
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR SVENSON, (1892-1977): Slättlandskap, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, ca 73x94 cm
Kuntoraportti
738397
Päivämäärä:
2020-02-17