Gunnar Svenson oljemålning

Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GUNNAR SVENSON, (1892-1977): Slättlandskap, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, ca 73x94 cm

Kuntoraportti

738397

Päivämäärä:

2020-02-17