Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): efter, L´oiseau jaune, monogramsignerad G. B i trycket, färglitografi, 1959, bildyta 37x54 cm, Litteratur: Vallier, Maeght 1031

738398

2020-02-17