Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerade och daterade Svenolof Ehren -62, 3 sammanfogade blad, färgträsnitt, ca 30x162 cm
Invändigt immigt glas
738408
2020-02-22