Jasper Morrison
Closed
2020-02-17
738421
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
JASPER MORRISON, ´´Trattoria", stolar, 6 st., Magis, 2000-tal, stomme av mörkbetsad bok, rygg och sits av blåfärgad plast, sitthöjd ca 46 cm
Slitage