Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
JASPER MORRISON, ´´Trattoria", stolar, 6 st., Magis, 2000-tal, stomme av mörkbetsad bok, rygg och sits av blåfärgad plast, sitthöjd ca 46 cm
Slitage
738421
2020-02-17