Svend Aage Holm Sørensen golvlampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEND AAGE HOLM SØRENSEN, golvlampa, ASEA belysning, omkring 1900-talets mitt, lackerad metall, höjd ca 130 cm.

Ny tygskärm, bruksslitage

738426

2020-02-17