Bordslampfot nyrokoko

Bordslampfot nyrokoko
Bordslampfot nyrokoko
Bordslampfot nyrokoko
Bordslampfot nyrokoko
Bordslampfot nyrokoko
Bordslampfot nyrokoko
Bordslampfot nyrokoko
Bordslampfot nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPSFOT, 1800-tal, nyrokoko, förgylld och patinerad brons, ombyggd från ljusstake, höjd utan lampa ca 40 cm

738428

2020-02-17