Kunglig dansk

Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk

Klubbat för:

12 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ROYAL COPENHAGEN, "Flora Danica", korg, Den Kongelige Porcelainsfabrik, 1900-tal, porslin, modellnummer 3536 , polykromt bemålad dekor av blommor delvis i relief, förgylld kant, grenformade hänklar, märkt ROYAL COPENHAGEN DENMARK, höjd 8,5, längd 26 cm

Kuntoraportti

738435

Päivämäärä:

2020-02-17