Jasper Morrison

Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison
Jasper Morrison

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JASPER MORRISON, ´´Trattoria", stolar, 6 st., Magis, 2000-tal, stomme av mörkbetsad bok, rygg och sits av blåfärgad plast, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

738443

2020-02-22