Bergboms

Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERGBOMS, golvlampor G024 samt G026, 1950-tal, stomme i mässing, läderklädd mitt, skärmar i vinröd textil, gjutmärkta i botten, höjd inkl. skärm ca 147 cm

Smärre slitage, renoverade, omdragna, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

738462

2020-02-23