Bergboms
2020-02-23
738462
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERGBOMS, golvlampor G024 samt G026, 1950-tal, stomme i mässing, läderklädd mitt, skärmar i vinröd textil, gjutmärkta i botten, höjd inkl. skärm ca 147 cm
Smärre slitage, renoverade, omdragna, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen