Karl-Erik Ekselius karmstolar

Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KARL-ERIK EKSELIUS, JOC, karmstolar, 1 par, skinn och teak, sitthöjd ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken, klädsel med skador

738477

2020-02-17