Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KARL-ERIK EKSELIUS, JOC, karmstolar, 1 par, skinn och teak, sitthöjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken, klädsel med skador
738477
2020-02-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner