Hörnskåp Lovö

Hörnskåp Lovö
Hörnskåp Lovö
Hörnskåp Lovö
Hörnskåp Lovö
Hörnskåp Lovö
Hörnskåp Lovö
Hörnskåp Lovö
Hörnskåp Lovö

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, "Lovö", Nordiska Kompaniet, 1939, tvådelat, betsad furu, dörrar med bakomliggande hyllplan, med påskrift 42130 V, höjd ca 178, 94x58 cm

Bruksslitage, repor, märken, torrsprickor

738479

2020-02-22