Hörnskåp Lovö
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, "Lovö", Nordiska Kompaniet, 1939, tvådelat, betsad furu, dörrar med bakomliggande hyllplan, med påskrift 42130 V, höjd ca 178, 94x58 cm
Bruksslitage, repor, märken, torrsprickor
738479
2020-02-22