Bröderna Andersson soffgrupp Andorra
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB, bestående av soffa samt 2 fåtöljer, 1900-talets andra hälft, stomme av betsad bok, klädda i ljusgrön sammetstextil, lösa plymåer i rygg och sits, klädda armlän, delvis etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd 200 cm
Bruksslitage, fläckar på ena fåtöljens armstöd
738510
2020-02-23