Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, Dux, 1950/60-tal, ben i lövträ, stoppad och med lösa dynor, textilk klädsel, sitthöjd ca 43, längd 188 cm

Ena armstödet med mindre hål, slitage, smärre fläckar

738512

2020-02-22