Soffa 1940/50-tal

Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal
Soffa 1940/50-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖRENADE MÖBELFABRIKERNA, soffa, Linköping, 1940/50-tal, klädd i blågul randig textil, betsat lövträ, brickmärkt, längd 142, sitthöjd 46 cm

Bruks och åldersrelaterad slitage

738513

2020-02-22