Sven Lidberg olja på pannå

Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Luciatåg, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 24x19 cm

738519

2020-02-18