Sven Lidberg olja på pannå
2020-02-18
738519
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Luciatåg, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 24x19 cm