Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, fanerad med bl.a. alm, rot, beslag i förgylld brons, höjd ca 77, 110x59 cm

Nyckel saknas, fanerbortfall, kompletterad med bl.a. bakstycke

738528

2020-02-18