Josef Frank Sideboard
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOSEF FRANK, sideboard, för Svenskt Tenn, modellnr 2115, fanerad i mahogny, tre lådor i sargen, beslag i mässing, skivan med kantlist, brännmärkt, höjd ca 74, 132x46 cm, nyckel finns
Repor, fläckar, något blekt, märken
738529
2020-02-18