Josef Frank Sideboard

Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard
Josef Frank Sideboard

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOSEF FRANK, sideboard, för Svenskt Tenn, modellnr 2115, fanerad i mahogny, tre lådor i sargen, beslag i mässing, skivan med kantlist, brännmärkt, höjd ca 74, 132x46 cm, nyckel finns

Repor, fläckar, något blekt, märken

738529

2020-02-18