Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF FRANK, säng, Svenskt Tenn, fanérad i mahogny, rotting, bäddmått ca 200x90 cm
Bruksslitage, smärre skador
738533
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här