Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLANKVAPEN, Sydostasien, 5 delar bestående av: 1 kewang, 2 bade-bade, 1 talibon samt 1 bolo
Slitage, skador, delar saknas
738540
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här