Blankvapen Sydostasien

Blankvapen Sydostasien
Blankvapen Sydostasien
Blankvapen Sydostasien
Blankvapen Sydostasien
Blankvapen Sydostasien
Blankvapen Sydostasien

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BLANKVAPEN, Sydostasien, 5 delar bestående av: 1 kewang, 2 bade-bade, 1 talibon samt 1 bolo

Slitage, skador, delar saknas

738540

2020-02-18