Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BERNARD POTHAST (England 1882-1966): Kvinna med barn, signerad, olja på duk, ca 37,5x30 cm
Färgbortfall i marginalen
738545
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här