Bernard Pothast

Bernard Pothast
Bernard Pothast
Bernard Pothast
Bernard Pothast
Bernard Pothast
Bernard Pothast

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERNARD POTHAST (England 1882-1966): Kvinna med barn, signerad, olja på duk, ca 37,5x30 cm

Färgbortfall i marginalen

738545

2020-02-18