Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

EDUARD WIIRALT (1898-1954) "Le Gabrielide" (1928), etsning, signerad i plåten, 16,5x11,5 cm

738547

2020-02-17