Fat Birger Kaipiainen

Fat Birger Kaipiainen
Fat Birger Kaipiainen
Fat Birger Kaipiainen
Fat Birger Kaipiainen
Fat Birger Kaipiainen
Fat Birger Kaipiainen

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRGER KAIPIAINEN, fat, motiv med flickor, osignerad, glaserad keramik, höjd ca 10, 37x35 cm

skador

738551

2020-02-18