Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
TAPIO WIRKKALA, 3 ST, KONSTGLAS, signerade Tapio Wirkkala Iittala, 1950-tal, klart glas, linjeslipade, fatens bredd 18-19 cm, vasens höjd 17,5 cm.
Sedvanligt slitage
738552
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här