Carl Brandt oljemålning motiv från Åre

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Utsikt över Åresjön med Renfjället, signerad C Brandt, olja på duk, ca 57x92 cm

738556

2020-02-22