Gustav Rudberg oljemålning
2020-02-20
738568
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Vinhandlerskan" (Ibiza, Spanien), signerad Rudberg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 21x20 cm
UTSTÄLLD: Enligt påskrift a tergo: Konstnärshuset 1955, katalognr 16