Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Vinhandlerskan" (Ibiza, Spanien), signerad Rudberg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 21x20 cm
UTSTÄLLD: Enligt påskrift a tergo: Konstnärshuset 1955, katalognr 16

Zustandsbeschreibung

738568

2020-02-20