Hilding Linnqvist akavrell

Hilding Linnqvist akavrell
Hilding Linnqvist akavrell
Hilding Linnqvist akavrell
Hilding Linnqvist akavrell
Hilding Linnqvist akavrell
Hilding Linnqvist akavrell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): "Kvinno-körer" signerad i blyerts HL, akvarell på papper, 30x49 cm

738571

2020-02-20