Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st, senempire, björk, sitthöjd 48 cm

Skador, lagningar

738577

2020-02-17