Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): färglitografi, djurkomposition, signerad, daterad -969, numrerad 19/300, bladmått ca 15x21 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
738646
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här