Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 4 st, 1900-tal, bl.a. örondolk, tashkent samt banankniv, total längd ca 22-25 cm

Korrosion, slitage, saknar slidor

738674

2020-02-18