Stolar jugend NK

Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK
Stolar jugend NK

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, jugend, ek, inläggningar i svärtat trä och pärlemor, stoppad sits, skyltmärkta Nordiska Kompaniet nr 2645 280307, enligt skylt tillverkningsår före 1909, sitthöjd 45 cm

Ett fotkryss saknas, skador, slitage, senare klädsel

738676

2020-02-17