Massis

Massis
Massis
Massis
Massis
Massis
Massis

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASSIS, armbandsur, kronograf, "Telemetre", 1040-tal, vitmetall, manuell, plexiglas, läderarmband, boettnr 25423

Slitage, defekt, SAV garanterar ej funktionen

738678

2020-02-22