Byrå empirestil

Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, empirestil, 1900-tal, 3 lådor, fanerade med mahgony, höjd ca 87, 92x46 cm,

Nyckel saknas

738693

2020-02-22