Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, empirestil, dekor i pastellage, 1800-talets andra hälft, ca 96 x 45 cm
Skador: senare bronsering, avslag, delar saknas
738696
2020-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här