Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, empirestil, dekor i pastellage, 1800-talets andra hälft, ca 96 x 45 cm
Zustandsbeschreibung
Skador: senare bronsering, avslag, delar saknas
738696
2020-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner